Subtotal DKK 0,00
Moms DKK 0,00
Total DKK 0,00

Din indkøbskurv

    TotalDKK 0,00
    MomsDKK 0,00


    Patch kabler 3mm.

    Højkvalitets Fiberkabler - alle med målerapport.  Patchkabler i den robuste 3mm. version. Multimode og singlemode, SC, ST, LC, HD-LC, FC, MTRJ og VF45. 62,5µ, 50µ OM2, 50µ OM3 og OM4, 9µ. Fiber adaptorer og mellemled. Nu også High Density LC connector . Alle de populære fiberkabler føres i længder med 0,5 meters spring........ Det er der ikke mange der matcher....
    Henter produkter ...